Skip to main content

info Kancelarii

Informacje o Kancelarii Prawnej ONECASE i prawnikach. Nasza specjalizacja, zakres usług i doświadczenie zawodowe.

Od ponad 16 lat zajmujemy się profesjonalną obsługą prawną firm i klientów indywidualnych. Doradzamy, konsultujemy, piszemy opinie prawne, ale przede wszystkim na bieżąco analizujemy problemy biznesowe i prawne naszych klientów poszukując ich najskuteczniejszych i finansowo najkorzystniejszych rozwiązań.

Udział w niezliczonej liczbie rozpraw, posiedzeń, przesłuchań w ramach prowadzonych przez nas postępowań cywilnych, gospodarczych i karnych pozwala nam pewnie i swobodnie prowadzić najtrudniejsze sprawy sądowe naszych klientów. W sądzie zapewniamy osobistą reprezentację oraz pomoc adwokata lub radcy prawnego.

💬
Naszych klientów obsługujemy również w językach angielskim i niemieckim.

Radca Prawny Maciej Żakiewicz

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Doradzał i reprezentował klientów indywidualnych i firmowych w setkach różnych postępowań: m.in. gospodarczych, karnych, z zakresu prawa pracy. Ma praktyczne doświadczenie w doradztwie strategicznym dla zarządów spółek, przedsiębiorców i pracowników. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu informatyki i IT. W pracy z ludźmi na pierwszym miejscu stawia zaufanie, a problemy traktuje jak wyzwania.

Uniwersytet Warszawski, WPiA

Uniwersytet Jagielloński, WPiA

1998-2003 2011-2012
Adwokat Radca Prawny
2007-2020 od 2020
🇦🇹
Od 2010 r. radca prawny Maciej Żakiewicz jest zaufanym prawnikiem Ambasady Austrii w Warszawie (Vertrauensanwalt).

Adwokat Anna Żakiewicz

Adwokatka z doświadczeniem w prowadzeniu skomplikowanych procesów sądowych. Cechują ją rzetelność, dokładność i ponad przeciętne zaangażowanie po stronie klientów. Po dogłębnej analizie każdego przypadku z dużym wyważeniem formułuje wnioski i rekomendacje. Specjalizuje się w sprawach cywilnych i karnych. Prowadzi sprawy prywatne i firmowe przed sądami, organami administracji, a także wspiera klientów w negocjacjach i transakcjach. Potrafi skutecznie zjednać sobie przychylność i życzliwość ludzi podejmujących ważne decyzje dla klientów. To jeden z jej największych atutów.

Uniwersytet Warszawski, WPiA

Uniwersytet Warszawski, Studia podyplomowe

2009-2014 2014-2015
Helsińska Fundacja Praw Człowieka Adwokat
2013 od 2018