Skip to main content

Referencje

Referencje od klientów firmowych i indywidualnych Kancelarii Prawnej ONECASE. Poznaj oceny i opinie o współpracy z radcą prawnym Maciejem Żakiewiczem i adwokat Anną Żakiewicz.

"Rekomenduję kancelarię prawną ONECASE jako solidną i bardzo sprawną firmę prawniczą. Kancelaria prowadzi obsługę prawną spółki DENIOS w Polsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i osiąganych rezultatów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bardzo dobra komunikacja i łatwość przekazywania prawnikom wiedzy technicznej, która jest im niezbędna przy obsłudze naszej firmy."

- Jacek Szczepanik, Prezes Zarządu Denios Sp. z o.o. (ochrona środowiska i bhp)

"Radca prawny Maciej Żakiewicz prowadzi kompleksową i stałą obsługę naszej firmy od 2013 r. Doradztwo obejmuje m.in. sprawy pracownicze, negocjacje i przygotowanie umów dla dostawców i klientów, a także opracowanie regulacji wewnątrzzakładowych. Kancelaria z powodzeniem reprezentuje spółkę we wszelkich postępowaniach sądowych. Dotychczasowa współpraca pozwala nam stwierdzić, że radca prawny Maciej Żakiewicz to wysokiej klasy profesjonalista, podchodzący bardzo sumiennie do swoich obowiązków."

- Ludger Peitz, Prezes Zarządu Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. (automotive)

"Polecam ONECASE i radcę prawnego Macieja Żakiewicza jako profesjonalną i skuteczną kancelarię prawną."

- Filip Górski, Prezes Zarządu Lambda S.A. (budownictwo i konstrukcje)

"W imieniu firmy Fackelmann Polska sp. z o. o. pragnę zarekomendować Adwokat Annę Żakiewicz i Radcę prawnego Macieja Żakiewicz jako sprawdzonych partnerów w zakresie obsługi prawnej."

- Krzysztof Ogrodnik, Prezes Zarządu Fackelmann Polska Sp. z o.o. (meble łazienkowe i akcesoria kuchenne)

“ONECASE to prawdziwa pomoc i wsparcie w naszym biznesie. Adwokat Anna Żakiewicz i Radca prawny Maciej Żakiewicz to zaangażowani, skrupulatni i wyjątkowo skuteczni prawnicy. Rekomenduję.”

- Marcin Górski, Członek Zarządu ISCG Sp. z o.o. (IT, cybersecurity)

Pracowaliśmy m.in. dla


W ciągu kilkunastu lat pracy doradzaliśmy i prowadziliśmy sprawy setek osób fizycznych w ich prywatnych sporach i postępowaniach sądowych. Z uwagi na tajemnicę adwokacką i radcowską nie możemy niestety informować o takiej współpracy i chwalić się naszymi sukcesami.